Curt Agge oljemålning
2017-02-28
443670
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CURT AGGE (född 1929): "Mot skogsbrynet", signerad Curt Agge, olja på duk, 53x64 cm