Sixten Lundbohm blyertsteckning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): Motiv från Abisko,
signerad och daterad -1957, två samramade blyertsteckning, 21x26 cm

443675

2017-02-28