Kjell Andersson

Kjell Andersson
Kjell Andersson
Kjell Andersson
Kjell Andersson
Kjell Andersson
Kjell Andersson

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KJELL ANDERSON (född 1937): Skjul i skog, signerad och daterad Kjell Andersson -73, olja på duk, 46x38 cm

443682

2017-02-28