Lotta Hagerman oljemålning
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
LOTTA HAGERMAN (född 1940): "Småsvampar och bär", signerad och daterad Lotta Hagerman -88, olja på duk, ca 24x28 cm
Kuntoraportti
443684
Päivämäärä:
2017-02-28