Lotta Hagerman oljemålning

Lotta Hagerman oljemålning
Lotta Hagerman oljemålning
Lotta Hagerman oljemålning
Lotta Hagerman oljemålning
Lotta Hagerman oljemålning
Lotta Hagerman oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

LOTTA HAGERMAN (född 1940): "Småsvampar och bär", signerad och daterad Lotta Hagerman -88, olja på duk, ca 24x28 cm

Kuntoraportti

443684

Päivämäärä:

2017-02-28