Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VICKE LINDSTRAND, vas, klar glasmassa, för Orrefors, invändigt vågig form, etsad dekor av kvinna på snäcka, signerad "Orrefors L. 1367. L. E. 34.", höjd ca 23 cm
Smärre slitage
443688
2017-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här