Seton Ekolsund frontstycke turkmensk

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TEXTIL, FRONTSTYCKE, turkmensk, antik, ca 89x160 cm

Senare fransar, lagningar, slitage

443696

2017-02-28