Seton Ekolsund frontstycke turkmensk
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TEXTIL, FRONTSTYCKE, turkmensk, antik, ca 89x160 cm
Senare fransar, lagningar, slitage
443696
2017-02-28