Seton Ekolsund kaffekanna gräddkanna silver

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KAFFEKANNA, GRÄDDKANNA, silver, Tyskland, 1800-tal, höjd 18 resp 13 cm, monogram på livet, vikt ca 584 g

Fötterna med skador

443697

2017-02-28