Alfred Collin oljemålning

Alfred Collin oljemålning
Alfred Collin oljemålning
Alfred Collin oljemålning
Alfred Collin oljemålning
Alfred Collin oljemålning
Alfred Collin oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALFRED COLLIN (1880-1944): Fiskebåtar i hamn, signerad och daterad A. Collin 1931, olja på duk, ca 60x90 cm

443702

2017-02-28