Klubbat för:
30 000 SEK
12 000 SEK
FICKKNIV, 20 k guld, stämplar Frantz Berg, Stockholm 1760-tal, blå emaljdekor av nejlikor, längd 11 cm, total vikt ca 52 g
Mindre emaljskada
443704
2017-02-28