Signallykta

Signallykta
Signallykta
Signallykta
Signallykta
Signallykta
Signallykta

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIGNALLYKTA, tidigt 1900-tal, i bemålad plåt samt glas, höjd 53 cm

Skador och lagningar

443706

2017-02-28