Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
GOLVUR, urtavlan märkt Eric Wasberg, lös sockel, rakform, betsad furu, urthöjd ca 220 cm, lod och pendel finns
Slitage, skador
443710
2017-02-28