Golvur Eric Wasberg

Golvur Eric Wasberg
Golvur Eric Wasberg
Golvur Eric Wasberg
Golvur Eric Wasberg
Golvur Eric Wasberg
Golvur Eric Wasberg

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

GOLVUR, urtavlan märkt Eric Wasberg, lös sockel, rakform, betsad furu, urthöjd ca 220 cm, lod och pendel finns

Slitage, skador

443710

2017-02-28