Bägare Dosor Sockertång Såsslev

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

BÄGARE, 4 st, DOSOR, 2 st, SOCKERTÅNG, SÅSSLEV, SKED, silver, 17/1800-tal, bägarnas höjd ca 6-10,5 cm, vikt ca 287 g

Slitage, bristningar, bucklor, skador

443713

2017-02-28