Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
BÄGARE, 4 st, DOSOR, 2 st, SOCKERTÅNG, SÅSSLEV, SKED, silver, 17/1800-tal, bägarnas höjd ca 6-10,5 cm, vikt ca 287 g
Slitage, bristningar, bucklor, skador
443713
2017-02-28