Paul Piltz oljemålning

Paul Piltz oljemålning
Paul Piltz oljemålning
Paul Piltz oljemålning
Paul Piltz oljemålning
Paul Piltz oljemålning
Paul Piltz oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PAUL PILTZ (1898-1973): Vinterlandskap, signerad och daterad -33, olja på duk, 81x65 cm

443721

2017-02-28