Sigurd Möller oljemålning

Sigurd Möller oljemålning
Sigurd Möller oljemålning
Sigurd Möller oljemålning
Sigurd Möller oljemålning
Sigurd Möller oljemålning
Sigurd Möller oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

SIGURD MÖLLER (1895-1984): Fiskeläge, signerad S Möller, olja på pannå, ca 60x71 cm

443722

2017-02-28