Nils Tydén oljemålning

Nils Tydén oljemålning
Nils Tydén oljemålning
Nils Tydén oljemålning
Nils Tydén oljemålning
Nils Tydén oljemålning
Nils Tydén oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NILS TYDÉN (1889-1976): "Söder islossning", signerad N Tydén, olja på duk, ca 80x117 cm

443724

2017-02-28