Herslev 1959 oljemålning med strandliv

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Strandliv, signerad Herslev -59, olja på pannå, 92x121 cm

443725

2017-02-28