Louis Sparre oljemålning

Louis Sparre oljemålning
Louis Sparre oljemålning
Louis Sparre oljemålning
Louis Sparre oljemålning
Louis Sparre oljemålning
Louis Sparre oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LOUIS SPARRE (1863-1964): "Vitebron Simrishamn", signerad och daterad L Sparre -52, olja på pannå, ca 50x61 cm

443726

2017-02-28