Eric Vasström akvarell

Eric Vasström akvarell
Eric Vasström akvarell
Eric Vasström akvarell
Eric Vasström akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

ERIC VASSTRÖM (1887-1958): Skogsstuga, signerad och daterad 1941, akvarell, 37x30 cm

443727

2017-02-28