Sixten Lundbom

Sixten Lundbom
Sixten Lundbom
Sixten Lundbom
Sixten Lundbom

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIXTEN LUNDBOM (1895-1982): Stilleben, signerad, daterade a tergo 1943, olja på pannå, ca 34x27 cm

443729

2017-02-28