Calle Nyland Kopparberg

Calle Nyland Kopparberg
Calle Nyland Kopparberg
Calle Nyland Kopparberg
Calle Nyland Kopparberg
Calle Nyland Kopparberg
Calle Nyland Kopparberg

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

CALLE NYLAND (1907-): Motiv från Kopparberg, signerad och daterad Calle Nyland 1935 olja på duk, ca 30,5x44 cm

443733

2017-02-28