Soffbord
2017-02-28
443769
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, 1900-talets första hälft, björk och rot, höjd 62, 110x60 cm
Fläckar, slitage