Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982): Fiskare , monogramsignerad EÄ, olja på duk, ca 39x48 cm
UTSTÄLLD: Värmlands museum 1988, Katalognr.27
443784
2017-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här