Erling Ärlingsson
Closed
2017-03-02
443809
| Sold for | 2 800 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982): Trädgården, monogramsignerad Erling Ä, akvarell, ca 28x39 cm