Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK
ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982): Motiv från Norge, monogramsignerad EÄ, olja på duk, ca 40x50 cm,
443812
2017-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här