Erling Ärlingsson

Erling Ärlingsson
Erling Ärlingsson
Erling Ärlingsson
Erling Ärlingsson
Erling Ärlingsson
Erling Ärlingsson

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982): "Utsigt mot Fryken´´, monogramsignerad EÄ, olja på duk, 46x55 cm

443853

2017-03-03