Flygvapenuniform

Flygvapenuniform
Flygvapenuniform
Flygvapenuniform
Flygvapenuniform

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FLYGVAPENUNIFORM, Sverige, 1950-tal, overall, 2 st flygarhuvor, headset samt mikrofoner, mikrofon T-30-V från Shure

Bruksslitage

443865

2017-03-01