Yngve Ekström, fåtölj Lamino med fotpall

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

YNGVE EKSTRÖM, fåtölj Lamino med fotpall, ekstomme, klädsel i skinn, brännmärkt "Swedese design Yngve Ekström"

Bruksslitage, skador/lagningsbehov, mjuk rygg

443871

2017-03-01