Yngve Ekström, fåtölj Lamino med fotpall
2017-03-01
443871
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
YNGVE EKSTRÖM, fåtölj Lamino med fotpall, ekstomme, klädsel i skinn, brännmärkt "Swedese design Yngve Ekström"
Bruksslitage, skador/lagningsbehov, mjuk rygg