Bordsspegel empirestil

Bordsspegel empirestil
Bordsspegel empirestil
Bordsspegel empirestil
Bordsspegel empirestil
Bordsspegel empirestil
Bordsspegel empirestil
Bordsspegel empirestil
Bordsspegel empirestil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSSPEGEL, 1800-tal, empirestil, brons, förgylld, höjd ca 19 cm

443890

2017-03-01