Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATBORD, 1960-tal, A/S Skovby Möbelfabrik Danmark, teak och ek, 2 utdragsskivor, höjd 74, 80x120-220 cm
Bruksslitage, stötskada i ena kortsidan
443892
2017-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här