Skovby matbord

Skovby matbord
Skovby matbord
Skovby matbord
Skovby matbord
Skovby matbord
Skovby matbord
Skovby matbord
Skovby matbord

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, 1960-tal, A/S Skovby Möbelfabrik Danmark, teak och ek, 2 utdragsskivor, höjd 74, 80x120-220 cm

Bruksslitage, stötskada i ena kortsidan

443892

2017-03-01