Appliquer 1800-tal

Appliquer 1800-tal
Appliquer 1800-tal
Appliquer 1800-tal
Appliquer 1800-tal
Appliquer 1800-tal
Appliquer 1800-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

APPLIQUER, 1 par, empirestil, 1800-talets slut, vardera med tre ljushållare, förgyllda, höjd 46 cm

Något modifierade, visst slitage

443894

2017-03-01