Fohund Tibet

Fohund Tibet
Fohund Tibet
Fohund Tibet
Fohund Tibet
Fohund Tibet
Fohund Tibet
Fohund Tibet
Fohund Tibet
Fohund Tibet
Fohund Tibet

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RÖKELSEKAR, förgylld metall, Tibet, 1900-talets början, i form av fohund, inläggningar med färgade stenar, filigran, höjd ca 13 cm, längd ca 14 cm

Slitage, några stenar saknas

443899

2017-03-01