Ljusstakar 1800-tal brons

Ljusstakar 1800-tal brons
Ljusstakar 1800-tal brons
Ljusstakar 1800-tal brons
Ljusstakar 1800-tal brons
Ljusstakar 1800-tal brons
Ljusstakar 1800-tal brons
Ljusstakar 1800-tal brons
Ljusstakar 1800-tal brons
Ljusstakar 1800-tal brons
Ljusstakar 1800-tal brons
Ljusstakar 1800-tal brons
Ljusstakar 1800-tal brons

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, brons, förgyllda och patinerade, höjd ca 29 cm

Borrade, ljuspiporna med tidigare lampsocklar

443907

2017-03-01