Lennart Larsson oljemålning

Lennart Larsson oljemålning
Lennart Larsson oljemålning
Lennart Larsson oljemålning
Lennart Larsson oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

LENNART LARSSON (född 1922): Vy mot Kungliga Operan, signerad Lennart Larsson och daterad -82, olja på pannå, ca 50x65 cm

443910

2017-03-01