Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GESKEL SALOMAN (1821-1902): Damporträtt, signerad och daterad G Saloman 18 9/5 78, olja på duk, ca 61x50 cm
Smärre tryckskador, färgbortfall, lös i spännramen
443922
2017-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här