Geskel Saloman blyertsteckning

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

GESKEL SALOMAN (1821-1902): Damporträtt, signerad och daterad G Saloman 18 9/5 78, olja på duk, ca 61x50 cm

Kuntoraportti

Smärre tryckskador, färgbortfall, lös i spännramen

443922

Päivämäärä:

2017-03-01