Soffbord design Hvidt & Mölgaard Nielsen
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PETER HVIDT & ORLA MÖLGAARD NIELSEN, soffbord, 1950/60-tal, teak, Danmark, Peter Hvidt & Orla Mölgaard Nielsen, skyltmärkt France & Daverkosen danmark, höjd ca 38, 130x56 cm
Bruksslitage
443930
2017-03-01