Soffbord design Hvidt & Mölgaard Nielsen

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PETER HVIDT & ORLA MÖLGAARD NIELSEN, soffbord, 1950/60-tal, teak, Danmark, Peter Hvidt & Orla Mölgaard Nielsen, skyltmärkt France & Daverkosen danmark, höjd ca 38, 130x56 cm

Bruksslitage

443930

2017-03-01