Ylva spendrup oljemålning

Ylva spendrup oljemålning
Ylva spendrup oljemålning
Ylva spendrup oljemålning
Ylva spendrup oljemålning
Ylva spendrup oljemålning
Ylva spendrup oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

6 000 SEK

YLVA SPENDRUP (född 1947): "Dalahästar", signerad och daterad Ylva S -1993, olja på duk, ca 73x60 cm, oramad

443947

2017-03-01