Kaffeservis Augarten

Kaffeservis Augarten
Kaffeservis Augarten
Kaffeservis Augarten
Kaffeservis Augarten
Kaffeservis Augarten
Kaffeservis Augarten
Kaffeservis Augarten
Kaffeservis Augarten

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AUGARTEN, kaffeservis, 7 dlr, 1930/40-tal, bestående av: 5 koppar på 4 fat, kaffekanna, sockerskål med lock, gräddkanna, stämplade Augarten Österrike, kannans höjd 17 cm

1 kopp samt 2 lagade fat medföljer

443964

2017-03-01