Kaffeservis Augarten
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AUGARTEN, kaffeservis, 7 dlr, 1930/40-tal, bestående av: 5 koppar på 4 fat, kaffekanna, sockerskål med lock, gräddkanna, stämplade Augarten Österrike, kannans höjd 17 cm
1 kopp samt 2 lagade fat medföljer
443964
2017-03-01