Barometer England

Barometer England
Barometer England
Barometer England
Barometer England
Barometer England
Barometer England

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BAROMETER, England, 1800-tal, märkt J Maspero, Manchester, fanérad i mahogny, höjd ca 96 cm

Bruksslitage

443998

2017-03-04