Mosse Stopendaal akvarell

Mosse Stopendaal akvarell
Mosse Stopendaal akvarell

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): Kråkor, signerad samt, tuschlavering, ca 28x44 cm

444002

2017-03-02