Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skulptur, sittande kvinnofigur, signerad "GC 62", brons på stensockel, höjd ca 21 cm
Prisplaketter på sockel med enstaka nagg
444011
2017-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här