Skulptur brons

Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skulptur, sittande kvinnofigur, signerad "GC 62", brons på stensockel, höjd ca 21 cm

Prisplaketter på sockel med enstaka nagg

444011

2017-03-03