Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KARAFF, glas, Kosta, graverad av Tage Cronqvist, graverad dekor av kvinna med fisk, Kosta Konstglas, 1936, signerad "Kosta 1936 T. Cronqvist K. K. 104", höjd ca 29 cm
Proppen med nagg
444013
2017-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här