Karaff Kosta Tage Cronqvist

Karaff Kosta Tage Cronqvist
Karaff Kosta Tage Cronqvist
Karaff Kosta Tage Cronqvist
Karaff Kosta Tage Cronqvist
Karaff Kosta Tage Cronqvist
Karaff Kosta Tage Cronqvist

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARAFF, glas, Kosta, graverad av Tage Cronqvist, graverad dekor av kvinna med fisk, Kosta Konstglas, 1936, signerad "Kosta 1936 T. Cronqvist K. K. 104", höjd ca 29 cm

Proppen med nagg

444013

2017-03-05