Philippe Mohlitz kopparstick

Philippe Mohlitz kopparstick
Philippe Mohlitz kopparstick

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PHILIPPE MOHLITZ (född 1941): "Paysage occupé", signerad och daterad Mohlitz 1977, 99/100, kopparstick, ca 22x28 cm

444024

2017-03-01