Christian Due etsningar

Christian Due etsningar
Christian Due etsningar
Christian Due etsningar
Christian Due etsningar

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHRISTIAN DUE (1925-2004): (2), "Katedral", "Domkyrkotornet", signerade, numrerade, etsningar, ca 49x39 resp. 39x15 cm

444026

2017-03-01