Karl Momen skulptur 3 D

Karl Momen skulptur 3 D
Karl Momen skulptur 3 D
Karl Momen skulptur 3 D
Karl Momen skulptur 3 D
Karl Momen skulptur 3 D
Karl Momen skulptur 3 D
Karl Momen skulptur 3 D
Karl Momen skulptur 3 D

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KARL MOMEN (född 1935): "Metaphor - Tree of Utah", signerad daterad och numrerad Metaphor 1984, 5/1500, Momen, patinerad, polerad och grönlackerad brons, höjd med stenplatta ca 22,5 cm

444028

2017-03-01