Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KAKEMONER, 3 st, Japan, 1900-talets första hälft, figurscen, landskapsmotiv, signerade, ca 107x35, 107x35, 36x40 cm
Skador, fläckar
444033
2017-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här