Kakemoner Japan

Kakemoner Japan
Kakemoner Japan
Kakemoner Japan
Kakemoner Japan
Kakemoner Japan
Kakemoner Japan
Kakemoner Japan
Kakemoner Japan

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

KAKEMONER, 3 st, Japan, 1900-talets första hälft, figurscen, landskapsmotiv, signerade, ca 107x35, 107x35, 36x40 cm

Skador, fläckar

444033

2017-03-01