Bokhylla jugend
2017-03-01
444070
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOKHYLLA, jugend, 1900-talets första del, fanérade och mörkbetsade träslag, höjd ca 189, 105x45 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm
Skador: Ytskador, slitage, hyllhållare saknas